Vánoční focení v ateliéru 2023

Zvěřejněno dne 
31. 10. 2023
Autor:
Barbora

Stejně jako minulý rok jsem si pro Vás nachystala vánoční focení v ateliéru.

Focení bude na 30 minut nebo 50 minut - je na Vás, jaký čas zvolíte.

Bude probíhat v ateliéru na adrese Uničovská 296/46  - Šumperk Adresa ateliéru v mapách - TADY  . Poznávací znamení je vysoký komín, který jde z cesty vidět, či žlutá cedule na budově.

Ateliér sídlí ve 2. patře (takže buďte připraveni, že půjdeme po schodech), ráda za Vámi seběhnu před vstup.

 

Kdo pojede poprvé, prosím nastudujte si cestu předem, během focení Vám nemohu brát mobil, když budete bloudit - podrobné info naleznete zde.  https://www.barboragruzova.cz/fotoatelier-sumperk/

Zároveň si pozdním příjezdem zkracujete dobu focení. Nelze prodloužit, jednotlivá focení na sebe navazují.

V případě potřeby volejte / pište 733 666 076

Prosím vybírejte časy dle spánkového režimu vašich dětí. Pokud dítě nebude spolupracovat není to důvod k vrácení peněz.

Vždy platí 1 rodina =1 termín. Nelze fotit dvě rodiny v rámci jednoho focení. Rodina je myšleno 2 dospělí + děti, popř.  dospělý, 1 prarodič + děti.

Info k vánočnímu focení - 30 minut

Obsah balíčku:
* 5 ks fotografií v barevném provedení v elektronické podobě
* elektronické přáníčko jako dárek - pokud ji budete chtít podepsat napište mi po focení do zprávy na messengeru jaké příjmení na pohlednici dáme.
* galerie s náhledy sloužící k výběru fotografií, tak, jak jste u mě zvyklí. Rozesílám neupravené a neprotříděné náhledy

* cena: 1200 Kč
* každá další fotografie nad rámec balíčku 180 Kč/ks . Můžete jich vybrat neomezeně
* platba v hotovosti na místě po odfocení
* 30 minut focení - prosím choďte na přesný čas. Pozdějším příchodem si krátíte svůj čas na focení

Pro koho je focení určeno:

30 minut je vhodné pro starší děti, děti co se nepotřebují rozkoukat či menší skupiny. V případě, že máte velmi živé dítě nebo takové, které je těžké něčím zaujmout, zvažte zda je pro něj tento krátký čas vhodný. Jedná se o minifocení, v takovém případě si rezervujte časy dva za sebou nebo jeden 50 minutový.a budete mít více prostou na více fotek.

Pokud dorazíte a nepovede se za stanovený čas nafotit dostatek materiálu pro potřebný počet fotografií v balíčku, není toto důvodem ke snížení částky za focení. Tento čas je vhodný pouze na jeden outfit - nebude čas na převlečení.

Prosím, choďte včas na Váš rezervovaný termín, jinak se okrádáte o čas, časový interval nebude možné prodloužit.

Info k vánočnímu focení - 50 minut

Obsah balíčku:
* 10 ks fotografií v barevném provedení v elektronické podobě
* elektronické přáníčko jako dárek - pokud ji budete chtít podepsat napište mi po focení do zprávy na messengeru jaké příjmení na pohlednici dáme.
* galerie s náhledy sloužící k výběru fotografií, tak, jak jste u mě zvyklí. Rozesílám neupravené a neprotříděné náhledy

* cena: 2400 Kč
* každá další fotografie nad rámec balíčku 180 Kč/ks . Můžete jich vybrat neomezeně
* platba v hotovosti na místě po odfocení
* 50 minut focení - prosím choďte na přesný čas. Pozdějším příchodem si krátíte svůj čas na focení

Pro koho je focení určeno:

50 minut focení, je to dost dlouhá doba pro bázlivější děti či pejsky, aby se rozkoukaly a nechaly se vyfotit. Hodí se i pro rodiny, které mají rádi na fotkách víc outfitů, takže bude čas na převléknutí. V neposlední řadě se hodí pro větší rodiny s babičkami, dědečky nebo ostatními členy rodiny.

Prosím, choďte včas na Váš rezervovaný termín, jinak se okrádáte o čas, časový interval nebude možné prodloužit.

Obecné info

Spolupráce dětí:

Prosím, připravte dětičky na to, že jdou na focení. Řekněte, že jdete fotit k tetě Barče. Můžete jim slíbit po focení i odměnu. Zbytečně však děti prosím nestresujte, ať si společně focení užijeme. Nemá cenu nic lámat přes koleno.. Při focení na ně nijak netlačte a neshazujte je - Větu ,,ty se zase tváříš, tvař se normálně" vyměňte za nějakou vtipnou hlášku nebo grimasu. Chceme děti pozitivně namotivovat a rozesmívat! Zároveň prosím promyslete, v případě, že máte zájem pouze o MINI focení - 30 minut - , zda právě vaše dítko spolupracuje a nepotřebuje "čas na rozkoukání".

Parkování:

Neparkujte přímo před budovou. Parkoviště patří k posilovně a máme zakázáno zde parkovat.

Parkování je možné na parkovišti před krytým bazénem Aquacentrum (před Benátkami) v případě, že máte větší dítě, zkuste využít toto parkoviště a k ateliéru dojděte.

Další možností je parkování v rámci areálu ateliéru. Projedete uličkou okolo velké žluté cedule která visí na budově, okolo hlavního vstupu vedle kterého je posilovna, okolo vysokého komína a vlevo je betonový nájezd na auta se značkami zákaz parkování - pouze pro waso - pokud bude místo, můžete zaparkovat zde.

Jaké zvolit oblečení:

Fotíme buď naboso, případně obzvláště pánové mohou mít ponožky jednobarevné (bílé, černé, modré) či  naopak klidně zvolte celá rodina vánoční ponožky. Prosím nedávejte dětem punčocháčky pod kalhoty, aby se daly ponožky lehce sundat. Každé velké převlékání dětí komplikuje náladu dětí na focení.

Dorazte už prosím upravení a oblečení - i děti, na místě se už jen doladit - abychom se nezdržovali s převlékáním a nekazili nejmenším náladu.

Co si budeme, oblečení dělá fotku.. Dejte si s ním trochu práce, protože to co máte na sobě, dotváří celkový dojem z fotky.

Volte slavnostnější věci, jako ke stromečku.

Doporučuji volit barvičky jako červená, bordo, zelená, bílá, khaki, krémová, béžová, zlatá, hnědá. Super vypadají i různé vzory - např kárované.

Nebojte se vzít si sebou např i pyžama (když se stihnete převléct), nebo klasika svetry, šaty atd...

Nechte doma oblečení s nápisy. Nevhodné je i oblečení s obrázky dětských hrdinů. Vyhněte se černé. V ateliéru mám deky a kožešinky které rády chlupatí a na černé jdou hodně vidět.

Vyhněte se sportovním věcem včetně tepláků. U děvčátek volte dostatečně dlouhé sukýnky, ať nekouká co nemá, případně jim pod ně dejte legíny či punčošky.

V atelieru mám i pár oblečení pro ženy či holčičky k zapůjčení.

Oblečení je ale víceméně na vás,je to pouze mé doporučení.

Děti, které ještě nesedí budou foceny v náručí rodičů či sourozence, pokud pasou koníčky tak klasika na bříšku. Případně vleže. Nedávejte jim tedy volnější košile, šatičky (tam se musí hlídat plína), lacly (lezou až k bradě).

Můžete vzít na focení domácí mazlíčky (kočičky, pejskové, morčata, králíčci, křečci – vše je vítáno), jen mi to prosím dejte vědět předem, abych věděla na čem jsem . Větší a chlupatější pejsky prosím nevytáhněte přímo z boudy :-) I jim můžete dát okolo krku mašle či šátky - pár jich budu mít i na půjčení.

 

A jaké scény vás čekají ?
První scéna - vánoční pokoj - je určena pro jednotlivce, společné rodinné fotografie či pro Vaše mazlíčky. Vánoční pokoj je focen na denní světlo a tak při pozdějších odpoledních a podvečerních termínech počítejte s tím, že bude dosvěcována a  výsledná fotka nebude  tak zářivě čistá, jako při denním světle.

Druhá scéna - bílé plátno s věncem, či velkou sněhovou koulí- je určena pro dítě či zvíře - lépe řečeno jednotlivce.

Info od Vás pro mě:

U rezervace přidejte poznámku jména dětí a věk.

V případě focení se zvířátkem mi napište kdo se s Vámi bude fotit. U pejsků mně ještě připište rasu nebo jejich velikost, ať vím, jak velký kámoš s vámi dorazí.

Kdy dostanete fotky?
Do týdne po focení budu posílat náhledy fotek. Přijde vám odkaz na galerii odkud si sami vyberete fotky, které se vám líbí a přejete si upravit. Do 4 týdnů, od doby, kdy z náhledů vyberete, budou hotové fotky. Fotky zpracovávám v pořadí, v jakém mi přijdou vaše výběry. Hotové fotografie zasílám v elektronické podobě.

Ostatní:

Platba na místě na konci focení.

Neprovádím složité retuše nebo předělávky fotek. Dělám pouze základní retuše jako třeba akné, modřina a podobně...

Neupravené fotografie neposkytuji.

Co když potřebujete termín zrušit ?
Rezervace je závazná, proto si objednávku dobře promyslete. Nicméně samozřejmě z důvodu nemoci je možné rezervaci v systému zrušit a to nejpozději den předem. Focení ještě STORNUJTE VÝHRADNĚ SMS na čísle 733 666 076

Pokud se něco stane v den focení a Vy nebudete moct dorazit, dejte mi prosím vědět telefonicky, nebo na messenger, ať třeba zbytečně nečekám a mohu případně nabídnout termín někomu dalšímu.

Pokud se cítíte být nemocní focení zrušte. Naplánujeme jiný termín.

Děkuji za pochopení.

 

Souhlas s poskytnutím fotografií

Fotograf si vyhrazuje právo ke zveřejnění fotografií do svého portfólia na sociálních sítích nebo na svých webových stránkách. Pokud si klient nepřeje, aby jeho fotografie byly uveřejněny, je nutné o tom fotografa předem informovat (nejpozději po skončení focení). Pokud tak neučiníte, bere se to jako Váš souhlas.

Budu se těšit!

Barbora Grúzová fotografka
Fotografování zvířat a lidí
IČ:
09162577

Prozkoumejte

Tvorba webu Asimary s.r.o.